Obecnie dostęp do Internetu ma na świecie około 700 mln ludzi. Z tego w Polsce jest ponad 10 mln użytkowników. Liczba ta stale rośnie. W Internecie jest już 100 mln witryn WWW. W 2004 roku było ich 50 mln. Dwa lata wystarczyły na podwojenie zasobów. Obrazuje to wzrost świadomości reklamodawców o skuteczności tej gałęzi reklamy. Strona internetowa przestała być luksusem, stała się wręcz koniecznością. Bez niej firma nie istnieje w Internecie, a to oznacza, że może stracić wielu potencjalnych klientów. Internet daje ogromne możliwości jako nośnik przekazu reklamowego. Profesjonalne wykorzystanie tych możliwości owocuje zwiększeniem liczby klientów, a zarazem wzrostem dochodów firmy.

Daj szansę swojej firmie na skuteczną promocję!
Zaistniej w Internecie!

Nasza oferta obejmuje tworzenie stron internetowych umożliwiających efektywny rozwój Państwa firmy. Tworzymy narzędzia do budowania długotrwałych i satysfakcjonujących relacji klienta z firmą. Strona internetowa stanie się nie tylko narzędziem komunikacji i sprzedaży, ale ważnym elementem trwale wiążącym użytkownika z firmą. Zajmujemy się także rejestracją domen internetowych i kompleksowym doradztwem w zakresie marketingu internetowego.

Internet kusi przedsiębiorców niskimi kosztami realizacji kampanii reklamowych, dużym zasięgiem i dobrą efektywnością. Reklamę internetową, w porównaniu z innymi mediami reklamowymi, można dokładniej adresować.

Zalety posiadania strony WWW:

  • Nieograniczone możliwości pozyskiwania nowych klientów.
  • Zorganizowana, wyczerpująca informacja dotycząca działalności firmy i jej oferty.
  • Niskie koszty w porównaniu z innymi formami reklamy.
  • Duża szybkość i łatwość przekazu oferty firmy.
  • Dokładne adresowanie przekazu reklamowego do określonego odbiorcy.
  • Zawsze aktualna oferta.

„Jeśli marzysz o własnym biznesie, wejdź do sieci.
Internet to dziś najbardziej obiecujące miejsce do zarabiania pieniędzy.”

Newsweek

Aby najlepiej dopasować się do Państwa potrzeb oferujemy indywidualne przygotowanie strony zgodnie z potrzebami. Tworzymy strony internetowe oparte na systemie zarządzania treścią (Content Management System), umożliwiającym samodzielne aktualizowanie i modyfikowanie stron oraz w formie statycznej. Witryny przez nas tworzone kreujemy pod kątem użyteczności i przejrzystości. Na każdym etapie tworzenia strony kierujemy się najlepszymi, etycznymi technikami pozycjonowania w celu uzyskania pożądanego efektu - przyciągnięcia nowych klientów.

Tworzenie stron WWW jest naszą pasją, dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie.
Robimy to z przyjemnością dlatego nasze produkty są zawsze dobre.

Wycena wykonania strony internetowej

Różnorodny charakter i oczekiwane cele wymagają indywidualnego podejścia do każdego projektu. Cena wykonania strony internetowej zależy od:

  • Wielkości strony i elementów, z jakich ma się składać.
  • Nakładu pracy przy obróbce materiałów zdjęciowych i tekstowych.
  • Zastosowanej technologii (strony statyczne lub dynamiczne).
  • Terminów wykonania.

Przed wyceną projektu musimy poznać szczegóły, by uniknąć nieporozumień. Dlatego wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skontaktowania się z nami. Doradzimy najlepsze rozwiązania, sposoby promocji, ustalimy zakres usług, a następnie przedstawimy ofertą cenową zawierającą konspekt witryny oraz zarys projektu.